2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Ryki
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik dziekanatu - praca w LSW

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ryki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko pracownika dziekanatu w Lubelskiej Szkole Wyższej w Rykach osoby chcące poszerzyć swoje horyzonty zawodowe oraz niebojące się nowych wyzwań.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa bezpośrednia, telefoniczna i elektroniczna kandydatów na studia i studentów.

  • Obsługa procesu dydaktycznego, kształcenia na odległość, dokumentacji przebiegu studiów, procesu rekrutacji.

  • Prowadzenie spraw studentów oraz obowiązującej w tym zakresie dokumentacji przebiegu studiów, archiwizacja dokumentów.

  • Bieżąca obsługa danych na systemach informatycznych (wprowadzanie i analiza danych dot. studentów i cyklu kształcenia, etc.).

  • Współpraca z wykładowcami oraz pracownikami administracji w zakresie spraw studenckich i dydaktyki.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy biurowej, mile widziane doświadczenie w pracy w szkolnictwie wyższym lub oświacie.

  • Ponadprzeciętne umiejętności obsługi komputera i urządzeń do zadań biurowych (obsługa MS Office, systemu operacyjnego Windows, Android).

  • Doświadczenie w pracy na dokumentach i danych.

  • Znajomość i praktyka w ochronie danych osobowych (umiejętność przestrzegania RODO).

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego (m.in. umiejętność podstawowej obsługi programów komputerowych w j. ang.).

  • Komunikatywność, kreatywność, dobra umiejętność organizacji pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, motywacja do pracy, życzliwość do innych osób, gotowość do realizacji wyzwań.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy.

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności.

  • Premie uznaniowe.

  • Ścieżka awansu.

Lokalizacja

Ryki,

Lubelskie

Lubelskie, Ryki
ID: 902081718