2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Nowa Iwiczna
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik działy handlowego

Wynagrodzenie

5 000 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowa Iwiczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej z branży opakowań poszukuje osoby na stanowisko Asytenta/ki w dziale handlowym

Opis stanowiska:

  • realizowanie i nadzór nad bieżącymi zamówieniami

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów

  • pomoc klientowi w składaniu zamówień w sklepie internetowym

  • rozwiązywanie kwestii związanych z procesem dostawy zamówień

  • telefoniczny kontakt z klientami

  • prowadzenie dokumentacji biurowej.

  • obsługa poczty mailowej.

  • wykonywanie prostych prac biurowych.

  • wsparcie poszczególnych działów firmy.

  • współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji zamówienia klienta

Wymagania:

  • wykształcenie min. licencjat

  • znajomość obsługi komputera

  • komunikatywność

  • znajomość obsługi komputera, programów biurowych i przeglądarek internetowych

  • zaangażowanie i samoorganizacja pracy

  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

  • sumienność i obowiązkowość

  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • stabilną podstawę i atrakcyjny system premiowy

  • stały rozwój, doświadczenie w sprzedaży oraz możliwość awansu

  • praca w nowoczesnym biurze

  • niezbędne narzędzia do pracy

Lokalizacja

Nowa Iwiczna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowa Iwiczna
ID: 910340216