2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Radziszewo
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik Działu Zamówień i Sprzedaży

Lokalizacja

Radziszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

BAGIETKA Marek Jackowski

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik Działu Zamówień i Sprzedaży

Miejsce pracy: Radziszewo k. Szczecina

Godziny pracy: 7-15 / 8-16 / 9-17

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i koordynowanie zamówień,

  • Wystawianie faktur,

  • Rozliczenie inwentaryzacji sieci sklepów firmowych,

  • Tworzenie raportów i analiz,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy biurowej,

  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

 Co oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Szkolenie wprowadzające,

  • Pakiet programów socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny: prywatna opieka medyczna, współfinansowanie karty Multisport, deputat oraz bonusy pracownicze.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania,

  • Możliwość rozwoju.

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Proszę o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji w firmie BAGIETKA Marek Jackowski, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Radziszewo,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Radziszewo
ID: 849544130