2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Wielkopolskie
  6. Zakupy - Suchy Las
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik działu zakupów

Wynagrodzenie

4 500 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suchy Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik biurowy / Pracownik działu zakupów

Obowiązki:

- współpraca z kontrahentami

- telefoniczna obsługa klienta

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

- wprowadzanie danych do systemu Comarch Optima

- koordynacja procesu zamówień

- obsługa komputera i urządzeń biurowych

- znajomość programów MS Office (Word, Excel)

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

- systematyczność, dokładność, samodzielność i odpowiedzialność

- bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu

- mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym

- przygotowanie ofert cenowych i prezentacja nowych kolekcji

- monitorowanie zleceń i harmonogramu dostaw

- negocjowanie cen, warunków płatności oraz terminów dostaw

- monitorowanie i doskonalenie procesów zakupowych w firmie

- planowanie realizacji zamówień i nadzór nad ich prawidłowym przebiegiem

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Office m.in MS Word, Excel,

  • Dobra znajomość systemu Comarch Optima

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Pracę w miłej atmosferze.

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 784593596