2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Poznań
  7. Utrzymanie ruchu - Stare Miasto
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik działu utrzymania ruchu - produkcja

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Herbata jest naszą pasją, jej tworzenie przygodą, a picie przyjemnością!

Firma BELiN Poland Sp. z o.o. – cześć grupy Gemaga właściciela marki POSTI -  powstała w 1991 roku i od tego momentu rozwija i poszerza produkowany asortyment herbat owocowych i ziołowych oraz herbat czarnych, zielonych. Tradycja i nowoczesność – to dwa fundamenty, na których budujemy wizerunek firmy. Pragniemy połączyć najnowsze technologie z tradycyjnymi recepturami mieszanek oraz naturalnymi i wyselekcjonowanymi składnikami najwyższej jakości. Oprócz rozwoju herbat spod znaku BELiN - tworzymy produkty dla coraz szerszego grona partnerów – sieci supermarketów, firm farmaceutycznych oraz hurtowni.

Obecnie do naszego działu technicznego chcemy zatrudnić osobę na stanowisko:

USTAWIACZ MASZYN/ MŁODSZY MECHANIK

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne przezbrajanie, ustawianie i obsługa maszyn

  • Dbanie o dobry stan techniczny maszyn i urządzeń

  • Wymiana folii, bibuły i kartonów

  • Techniczne prace pomocnicze

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziana wiedza z zakresu pneumatyki

  • Zdolności techniczne

  • Umiejętność pracy w zespole, jak również samodzielność w pracy

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Atmosferę pracy zespołowej opartej na wzajemnym szacunku i wsparciu

  • Wsparcie we wdrożeniu do pracy

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

· Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Belin Poland SP. z o.o. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883 ze zm.), a od 25 maja 2018r. art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych także podczas przyszłych rekrutacji, przez okres trwający 3 lata, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym została udzielona zgoda (to jest do dnia 31 grudnia trzeciego roku od udzielenia zgody). Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podawania przyczyny za pomocą e-mail lub na piśmie (na adres: Belin Poland Sp. z o.o.) ze skutkiem na przyszłość. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 812224852