2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Łódź
  6. Sprzątanie - Śródmieście
PURO Łódź
Dodane Dzisiaj o 12:50

Pracownik Działu Utrzymania Czystości (Public) w PURO Łódź

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPIS

PURO to więcej niż hotel. To otwarty dom, w którym dużo się dzieje.

Lobby to duży pokój dzienny, tętniący życiem od rana do wieczora. Tam rozpoczniesz poranek z kubkiem kawy, zaszyjesz się z laptopem, a wieczorem wypijesz wino z przyjaciółmi. Restauracje i bary w PURO otwarte są dla wszystkich. Spotkasz tam gości z całego świata i ludzi miasta.

W PURO otaczamy się najlepszym wzornictwem. Cenimy młodych artystów i kolekcjonujemy ich dzieła. Popularyzując design i sztukę opowiadamy o współczesnym świecie.

Lubimy miasto i miejskie życie. Dlatego zawsze znajdziesz nas w centrum. Dzięki lokalizacji oraz inspiracji miejscowa architektura każdy hotel stanowi jego integralna część.

PURO to wyjątkowe hotele, które tworzą wyjątkowi ludzie. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA CZYSTOŚCI (PUBLIC)

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Public, która przychodziłaby w godzinach porannych (6-10).

Twoim głównym zadaniem jako Public będzie:

  • utrzymanie czystości w części wspólnej hotelu,

  • sprzątanie korytarzy, restauracji, lobby, sal konferencyjnych, toalet oraz pomieszczeń zaplecza hotelowego

MY:

  • zapewniamy umowę zlecenie

  • smaczne posiłki na kantynie dla całego zespołu

  • polubisz nasze uniformy, są wygodne i uniwersalne

  • zniżki na pobyty w PURO, do wszystkich restauracji i SPA oraz na zakupy w PURO Gift Shopie

  • konkursy wewnętrzne, w których możesz wygrać vouchery do hoteli, restauracji czy wybranych sklepów

  • program poleceń pracowniczych – jeśli zatrudnimy kogoś, kogo polecisz, wynagrodzimy Ci to finansowo

Brzmi ciekawie? Zaaplikuj!

Załączając CV lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PURO Hotels sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 911038547