2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Ursynów
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik Działu Utrzymania Czystości i Higieny

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

Sprzątanie i utrzymywanie czystości w wyznaczonych przestrzeniach

Odkurzanie, mycie podłóg, mycie okien, dezynfekcja powierzchni

Opróżnianie i segregacja koszy na śmieci

Wsparcie innych pracowników w codziennych obowiązkach związanych z utrzymaniem porządku

Raportowanie ewentualnych usterek i braków niezbędnych do sprawnego działania działu sprzątającego

Dbałość o przestrzeganie zasad BHP i standardów czystości obowiązujących w firmie

Dbanie o higienę i estetykę przestrzeni, m.in. poprzez sprzątanie plam czy zabrudzeń na meblach, ścianach czy innych powierzchniach

Dbanie o rośliny w pomieszczeniach biura

Oczekiwania:

Umiejętność sprawnego i skutecznego sprzątania różnych pomieszczeń

Dobra organizacja czasu, dokładność, pracowitość

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Dbałość o higienę osobistą oraz znajomość zasad BHP

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę (lub w innej formie),

Pracę w jednej z najbardziej rozpoznawalnych klinik leczenia niepłodności w Polsce,

Dobre warunki pracy,

System kafeteryjny,

Pracę w zgranym zespole i dobrej atmosferze,

Pakiet prywatnej opieki medycznej,

Udział w spotkaniach integracyjnych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 911001744