2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubelskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Poniatowa
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik działu technicznego (Poniatowa)

Lokalizacja

Poniatowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Stella Pack S.A. zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów oraz opakowań z tworzyw sztucznych. Mamy stabilną pozycję na rynku i uznanie Klientów w Polsce i świecie. Zawdzięczamy to staraniom naszych pracowników oraz jakości produktów. Jako nadrzędny cel stawiamy sobie stały rozwój, więc każdego dnia, każdym działaniem budujemy silną markę Stella Pack.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy idealnego kandydata na stanowisko:

Pracownik działu technicznego

Zapraszamy również osoby bez doświadczenia!

Miejsce pracy: Poniatowa

Główne zadania:

• pomoc w wykonywaniu okresowych przeglądów technicznych,

• instalacja, konserwacja i naprawa urządzeń produkcyjnych, usuwanie awarii

• utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w efektywności technicznej

Cechy idealnego kandydata:

• wykształcenie w kierunkach technicznych

• uprawnienia SEP / elektryczne - mile widziane

• umiejętność czytania dokumentacji technicznej

• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie atutem

!! Zapraszamy kandydatów chętnych do zdobywania wiedzy i doświadczeń.

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

• Pracę od poniedziałku do piątku (dwie zmiany)

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Lokalizacja

Poniatowa,

Lubelskie

Lubelskie, Poniatowa
ID: 644715645