2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 17 czerwca 2024

Pracownik działu technicznego - podczyszczalnia "Drobex" Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Odział w Bydgoszczy,

zaprasza do rekrutacji na stanowisko

PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO - PODCZYSZCZALNIA.

Jesteśmy firmą stabilną, długo działającą na rynku przetwórstwa mięsnego.

Dla nas najważniejszy jest pracownik. Stawiamy na rozwój i przyjazną atmosferę w pracy.

W tej chwili poszukujemy pracowników do nowo wybudowanej hali produkcyjnej .

Zakres obowiązków:

·         obsługa urządzeń podczyszczalni

·         dozowanie środków oczyszczających

·         konserwacja, przegląd urządzeń

Wymagania:

·         gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane:

·         doświadczenie na podobnym stanowisku

·         uprawnienia energetyczne do 1 KW

To oferujemy:

·         umowa o pracę

·         atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity

·         stabilne warunki zatrudnienia

·         możliwość awansu

·         pakiety medyczne i ubezpieczeniowe

·         kurs języka angielskiego

·         ciepłe, smaczne, darmowe posiłki

 Zapraszamy serdecznie

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 920556289