2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik działu technicznego

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Indigo Warszawa Nowy Świat jest nowoczesnym, czterogwiazdkowym hotelem wchodzącym w skład InterContinental Hotels Group, jednej z największych sieci hotelarskich na świecie. Naszym pracownikom stwarzamy przyjazne miejsce pracy, gdzie mogą się doskonalić i rozwijać swoje umiejętności.

Zakres obowiązków:

  • Reagowanie na bieżąco na zaistniałe usterki i nieprawidłowości,

  • Przeprowadzanie napraw oraz prac konserwacyjnych w pokojach i pomieszczeniach hotelowych,

  • Obsługa urządzeń i instalacji technicznych zgodnie z instrukcjami,

  • Utrzymywanie sprawności technicznej urządzeń, systemów i instalacji obiektu.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność – praca  w weekendy.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata,

  • Umiejętność komunikacji i współpracy,

  • Aktywnie korzystanie z doświadczenia z zakresu: hydrauliki, elektryki, instalacji, klimatyzacyjnych,

  • Samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie, praca dodatkowa,

  • Dobra atmosfera w pracy,

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • Wynagrodzenie 30,00pln/h netto (na rękę).

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym udzielam zgody FIRMIE SMOLNA 40 na przetwarzanie moich danych osobowych, znajdujących się w dokumentach aplikacyjnych, w celach związanych z rekrutacją zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a) RODO. Oświadczam, że otrzymałem informacje, o których mowa w art. 13 RODO (obowiązek informacyjny administratora danych)”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 909251746