2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Legnica
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik działu technicznego

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zarządzająca wspólnotami mieszkaniowymi w Legnicy poszukuje pracownika do działu technicznego.

Zakres obowiązków:

-prowadzenie spraw technicznych związanych z funkcjonowaniem nieruchomości

- reprezentowanie firmy na zewnątrz przez sprawowanie kontroli zgodności z podpisanymi umowami na roboty budowlane zgodnie z obowiązującymi przepisami, oraz zasadami wiedzy technicznej,

- sprawdzanie i odbiór robót budowlanych

- uczestniczenie w czynnościach przygotowywania inwestycji, odbioru prac konserwatorskich i remontowych

- stała współpraca z działem administracyjnym

- rzetelne prowadzenie dokumentacji technicznej wspólnot

Wymagania:

- wykształcenie średnie techniczne, preferowane wyższe.

- niezbędne prawo jazdy kat. B,

- doświadczenie w branży budowlanej,

- mile widziane uprawnienia budowlane oraz umiejętność kosztorysowania.

Oferujemy:

- zatrudnienie w stabilnej firmie działającej na rynku nieruchomości od 2000 roku

- satysfakcjonujące wynagrodzenie

- umowa o pracę pełny etat

- praca od poniedziałku do piątku ( 8-16)

- możliwość zdobywania nowych umiejętności związanych z zarządzaniem nieruchomościami pozwalających na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w naszej branży

- praca w ciekawym zespole i miłej atmosferze

Wymagane dokumenty:

- Cv

- list motywacyjny

- oświadczenie:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji na stanowisko pracownik działu technicznego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.).”

„Państwa dane osobowe, przekazane do celów rekrutacji na stanowisko pracownik działu administracyjnego będą przetwarzane jedynie do tychże celów, z zastrzeżeniem, że Administrator usunie przekazane dane osobowe najpóźniej do 3 miesięcy po zakończeniu procesu rekrutacji na dane stanowisko

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 912957416