2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Katowice
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Szopienice-Burowiec
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Działu Technicznego

Lokalizacja

Katowice, Szopienice-Burowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Grupa DPS Sp. z o.o.

Grupa DPS Sp. z o.o. – jesteśmy producentem sufitów i ścian napinanych z Katowic. Jesteśmy polską firmą, która w ciągu 30 lat stworzyła siatkę dystrybucyjną obejmującą swoim zasięgiem niemal wszystkie kontynenty. Wewnętrznie wciąż jednak pozostajemy firmą rodzinną i do każdego z naszych ponad 30 pracowników podchodzimy indywidualnie i z dużą dozą empatii.

Twój zakres obowiązków

  • Kompletownie lamp wg projektów powierzonych;

  • Wykonywanie paneli dekoracyjnych, świetlnych, produktów użytkowych wg projektów DPS;

  • Wycena zamówień standardowych oraz niestandardowych na panele dekoracyjne i świetlne oraz inne produkty wg potrzeb;

  • Lutowanie / składanie zestawów oświetleniowych;

  • Obsługa maszyn: giętarka, ploter CNC, piła do aluminium (wymiennie z innymi pracownikami);

Nasze wymagania

  • Zdolność czytania i rozumienia projektów technicznych;

  • Znajomość zasad elektryki i podstawowej wiedzy o oświetleniu;

  • Umiejętność lutowania;

  • Szeroko pojęte zdolności manualne;

  • Otwartość na nowe pomysły i rozwiązania techniczne w prowadzonych projektach/zamówieniach;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu w przypadku zamówień ekspresowych;

Mile widziane

  • Wiedza na temat obliczania parametrów oświetlenia;

  • Znajomość programu AutoCAD;

To oferujemy

  • Przeszkolenie z zakresu obowiązków;

  • Naukę obsługi maszyn i urządzeń;

  • Naukę składania paneli/ lamp;

  • Umowę zlecenie lub B2B lub umowę o pracę (do uzgodnienia);

  • Wymiar czasu pracy 40 godzin tygodniowo (ewentualnie niepełny etat- do uzgodnienia);

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Brak możliwości pracy zdalnej;

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Katowice, Szopienice-Burowiec
ID: 912410736