2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Wrocław
  7. Utrzymanie ruchu - Psie Pole
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik Działu Technicznego

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HSV Polska Sp. z o.o. - zajmujemy się produkcją materiałów ze spienionych tworzyw sztucznych na maszynach wtryskowych.

Jesteśmy zlokalizowani na ul. Kiełczowskiej 56a

Praca w dziale technicznym odbywa się w systemie 3 - zmianowym, od poniedziałku do piątku wg godzin 06:00 - 14:00, 22:00 - 6:00, 14:00 - 22:00

Twoje zadania:

  • przygotowanie form do ich instalacji na maszynie wtryskowej

  • montaż oraz demontaż form z maszyn wtryskowych

  • zapewnienie bezpiecznego i sprawnego działania maszyn i urządzeń na produkcji

  • dokonywanie bieżących napraw oraz okresowych przeglądów maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym,

  • zgłaszanie zapotrzebowania na zakup części zamiennych,

  • rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu,

  • udoskonalanie maszyn w celu eliminowania strat w procesie produkcji i występowania awarii

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe lub techniczne w dziedzinie mechanik, elektryk, hydraulik

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie przy naprawie maszyn, teoretyczne i praktyczne

  • znajomość działań naprawczych z zakresu pneumatyki i hydrauliki,

  • umiejętność pracy na komputerze w zakresie podstawowym,

  • umiejętność pracy w zespole, dokładność i sumienność wykonywanych czynności.

Mile widziane:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego, zwyżki, suwnic, wciągników

  • Uprawnienia SEP E1,E2,

Oferujemy:

  •   prywatna opiekę medyczną

  • dofinansowanie do kart sportowych

  • dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego tzw. "grusza"

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • atrakcyjną premię roczną - tzw. trzynastkę

  • dofinansowanie do automatu vendingowego

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 845301982