2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdańsk
  6. Pozostałe oferty pracy - Olszynka
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik działu technicznego

Lokalizacja

Gdańsk, Olszynka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CFB Laboratorium Technologii Betonu Sp. z o.o. szuka  pracownika  na stanowisko pracownik działu technicznego.

Zakres obowiązków: - zarządzanie harmonogramem pracy, - wypełnianie dokumentów, - nadzór nad sprzętem laboratoryjnym, Wymagania: - znajomość pakietu MS Office a w szczególności Excel - wykształcenie minimum średnie, mile widziani absolwenci  wydziału  chemii lub budownictwa,

- umiejętność pracy w zespole- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:- zatrudnienie na umowę zlecenie/umowę o pracę

- możliwość rozwoju

- niezbędne szkolenia,

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Olszynka
ID: 828348416