2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Grajewo
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik działu sprzedaży, handlowiec w hurtowni płyt meblowych.

Lokalizacja

Grajewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: Tak

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika działu sprzedaży, handlowca w hurtowni płyt meblowych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• obsługa klientów hurtowni i przyjmowanie zamówień telefonicznych,

• realizacja bieżących zamówień klientów,

• utrzymywanie relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych,

• sporządzanie dokumentacji dokonywanych transakcji, dokumentacji z wyjazdów,

• wprowadzanie danych z nimi związanych do systemu komputerowego,

• wystawianie faktur i innych dokumentów,

• kontrola płatności.

NASZE OCZEKIWANIA:

• rzetelność i obowiązkowość,

• bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętności pracy w zespole,

• bardzo dobra obsługa komputera,

• prawo jazdy kat. B,

• mile widziana znajomość obsługi programów sprzedażowych SAP,

• motywacja i pozytywne nastawienie do powierzonych zadań.

ZAPEWNIAMY:

• szkolenie wdrożeniowe oraz dodatkowe przeszkolenia w trakcie pracy,

• przyjazną atmosferę i bieżące wsparcie,

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę,

• stałe wynagrodzenie miesięczne,

• ubezpieczenie grupowe,

• praca od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00,

• samochód służbowy, telefon, laptop,

• miejsce pracy Grajewo oraz objazdowe trasy po klientach podlaskie, warmińsko-mazurskie.

Doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem.

Lokalizacja

Grajewo,

Podlaskie

Podlaskie, Grajewo
ID: 850546042