2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Radomsko
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik Obsługi Klienta Zagranicznego

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa

Firma o ogromnych tradycjach i unikalnej technologii produkcji mebli giętych poszukuje osób na stanowisku: Pracownik Obsługi Klienta Zagranicznego

Zadania:

  • Bieżącej administracji dokumentacji

  • Kontakt z klientem zagranicznym

  • Wyjazdy na targi

  • Aktualizacji danych w bazie produktowej

  • Współpracy z pozostałymi działami, w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania organizacji

  • Zapewnienie terminowej realizacji podejmowanych działań

  • Przygotowania zestawień i analiz na potrzeby działu

  • Stałe poszukiwanie zagranicznych partnerów handlowych

Oczekiwania :

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • biegłe posługiwanie się komputerem,

  • wyższe wykształcenie,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 15:00,

  • długofalową współpracę

  • miłą atmosferę w pracy

  • dodatkowe benefity (m.in. karty sportowe, apartamenty nad morzem, dom nad jeziorem, dzień dziecka, mikołajki)

  • możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego.

Prosimy o zawarcie klauzuli w swoim CV:

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli zgody, która pozwoli przetwarzać Spółce również przekazane dane wykraczające poza zakres wskazany w Kodeksie Pracy oraz umożliwi przedstawienie Kandydatowi także innych, niż aktualna, ofert pracy lub współpracy:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Fameg sp. z o.o. z Radomsko 97-500 ul: 11 listopada 2  okres najbliższych 3 miesięcy”.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych:

Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 739307611