2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Rabowice
Dodane 28 maja 2024

pracownik działu sprzedaży

Lokalizacja

Rabowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka Coframa jeden z największych producentów urządzeń warsztatowych w Polsce w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do pracy pod Swarzędzem w Rabowicach, ul Świerkowa 32

Pracownika do działu sprzedaży,

Wymagania:

  • Analityczne myślenie,

  • Dobra organizacja pracy i konsekwencja w działaniu

  • Znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność współpracy

  • Znajomość systemu do fakturowania Symfonia mile widziane

Obowiązki:

  • Fakturowanie w systemie Symfonia klientów w Polsce i Europie

  • Organizacja transportów zewnętrznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i z wieloletnią tradycją

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wyników

  • Szkolenia

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Ubezpieczenie grupowe po okresie próbnym

  • Pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku 8 -16

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Lokalizacja

Rabowice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rabowice
ID: 918232040