2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Grunwald
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik działu serwisu - wsparcie techniczne

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Praca audytora oparta o termomodernizacje budynków mieszkalnych;

  • Weryfikacja poprawności montażu pomp ciepła (pod kątem elektrycznym i hydraulicznym), pieca na pellet, montażu okien i drzwi;

  • Konfigurowanie instalacji;

  • Szkolenie użytkowników końcowych w zakresie obsługi pompy ciepła i pieca na pellet;

  • Prace serwisowe i odbiory kolejnych inwestycji;

  • Weryfikacja możliwości montażowych i poprawności doboru pompy ciepła i pieca na pellet u klientów firmy;

  • Zarządzanie oraz nadzór nad ekipą montażową ( przestrzeganie oraz egzekwowanie procedur oraz standardów na budowie), dbanie o kwestie BHP;

  • Planowanie, rozliczanie pracy i wyznaczanie zadań dla podległej ekipy montażowej;

  • Wykonywanie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem;

  • Nadzór nad pracami firm podwykonawczych;

  • Prowadzenie rejestrów;

  • Wsparcie techniczne działu sprzedaży;

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w serwisowaniu pomp ciepła;

  •  Mile widziany Certyfikat F-Gaz;

  • Mile widziane uprawnienia do audytów energetycznych;

  • Uprawnienia SEP;

  • Doświadczenie w pracach hydraulicznych;

  • Skrupulatność i systematyczność;

  • Odpowiedzialność w zakresie powierzonych zadań;

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie;

  • Cykliczne i systematyczne szkolenia;

  • Możliwość rozwoju i awansu;

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.

O nas

Pomagamy w uzyskaniu dotacji oraz kompleksowej realizacji inwestycji, obejmującej modernizację systemów grzewczych, izolację budynków i wykorzystanie ekologicznych źródeł energii.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 912243805