2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wojkowice
Dodane 23 maja 2024

Pracownik działu rozwoju / przedstawiciel

Wynagrodzenie

3 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wojkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalnaKadra kierownicza

Agencja Reklamowa poszukuje do współpracy Przedstawiciela / pracownik działu rozwoju

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów i opiekę nad ich kampaniami

  • Obsługa kampanii reklamowych na nośnikach zewnętrznych – kompleksowe wsparcie Klientów na każdym etapie realizacji działań promocyjnych.

  • Dbanie o dobre i długotrwałe relacje z Klientami i Partnerami firmy

  • Stałe poszerzanie bazy Klientów poprzez prospecting, cold mailing, cold calling

  • Pozyskiwanie nowych miejsc pod nośniki reklamowe

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji reklamy, domu mediowym

  • Poparte sukcesami doświadczenie w pozyskiwaniu klientów na podstawie własnych działań

  • Doświadczenie w kontakcie z Klientami z budżetami reklamowymi ponad 50 000 zł

  • Otwarta głowa – szukamy osoby, która nie zamyka się w utartych schematach i zawsze szuka nowych rozwiązań, metod na dotarcie do Klienta

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami i Partnerami biznesowymi

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność – szukamy kogoś, kto wychodzi z własną inicjatywą, zarządza swoim czasem i pracą i nie boi się wyzwań

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe + miesięczny system premiowy lub prowizyjny uzależniony od wyników

  • Pracę hybrydową

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (poniedziałek-piątek)

  • Sprzęt potrzebny do pracy

  • Stałe wsparcie

  • Ciągły rozwój (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, budżet na książki, kursy)

  • Partnerską atmosferę

  • Możliwość awansu

Lokalizacja

Wojkowice,

Śląskie

Śląskie, Wojkowice
ID: 920359262