2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Zakopane
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik działu rezerwacji indywidualnej

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem poszukuje pracownika działu rezerwacji indywidualnej.

Oferujemy:

- stałe wynagrodzenie oraz system premiowy

- dodatkowy pakiet benefitów

- przyjazną atmosferę w zespole sprzedaży

- możliwości rozwoju

Wymagania

- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

- umiejętność pracy w zespole

- doskonałe umiejętności interpersonalne i zdolności komunikacyjne

- znajomość programów rezerwacyjnych oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Opis stanowiska

- przyjmowanie rezerwacji indywidualnych telefonicznie oraz mailowo

- obsługa rezerwacji „on – line”

- wysyłanie ofert pobytowych, potwierdzeń rezerwacji

- sprzedaż usług dodatkowych

- ścisła współpraca z działem recepcji

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 902137219