2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Krowodrza
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik działu regularnej pielęgnacji - KURO DETAILING

Wynagrodzenie

3 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KURO Detailing to największe w Krakowie centrum kompleksowej pielęgnacji samochodów. Jesteśmy krakowską, prężnie rozwijającą się firmą motoryzacyjną, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem.

A czym dokładnie się zajmujemy?

Realizacją projektów z zakresu detailingu pojazdów. Na naszą pracę składają się działania czterech sektorów. Zajmujemy się bowiem serwisem oraz tuningiem, aplikacją powłok oraz folii ochronnych, a także regularną pielęgnacją pojazdów.

Rozpoczynamy rekrutację do jednego z oddziałów KURO

  • Kraków Krowodrza - ul. Chodowieckiego

Zakres obowiązków:

  • bieżąca pielęgnacja samochodów z powłokami i foliami ochronnymi

  • aplikacja cleanerów i wosków

  • aplikacja powłok ochronnych

  • aplikacja powłok hydrofobowych szyb

  • kosmetyka wnętrz pojazdów

  • przygotowanie pojazdów do dalszych prac detailingowych

  • praca z maszynami polerskimi DA

  • pielęgnacja i renowacja wnętrz (czyszczenie i impregnacja skór, pranie ekstrakcyjne tapicerek tekstylnych)

Oczekiwania:

  • punktualność i pracowitość (premiowy system rozliczeń)

  • wysoka kultura osobista

  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze pracy,

  • dyspozycyjność w dwie soboty miesiąca,

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,

  • sumienność i zaangażowanie,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • dokładność i skrupulatność,

  • umiejętność łączenia najwyższej jakości pracy z działaniem pod presją czasu,

  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej w pracy na myjni, lub auto detailingu

Jeśli motoryzacja to Twoja pasja, nie wahaj się i wyślij nam CV :)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 758621067