2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Witnica
Steinform Produktion Sp. z o.o.
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik działu przygotowania ofert i zleceń

Lokalizacja

Witnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Steinform Produktion Sp. z o.o. w Witnicy zajmująca się produkcją blatów kuchennych z granitu poszukuje PRACOWNIKA DZIAŁU PRZYGOTOWANIA OFERT I ZLECEŃ.

Opis stanowiska:

  • wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu komputerowego

  • tworzenie zleceń produkcyjnych oraz rysunków technicznych

  • przygotowywanie ofert na podstawie zapytań klientów

  • stała współpraca między biurem a produkcją

Wymagania:

  • Dyspozycyjność

  • Lojalność

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy

  • Punktualność

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • mile widziana znajomość programu Auto- Cad

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym

  • doświadczenie na podanym stanowisku nie jest wymagane- zapewniamy szkolenie

Oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia ( umowa o pracę, praca na cały etat)

  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym

  • Możliwość rozwoju oraz zdobywanie nowych umiejętności w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się Firmie

  • Wynagrodzenie złożone z podstawy i premii

Lokalizacja

Witnica,

Lubuskie

Lubuskie, Witnica
ID: 834570357