2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lublin
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik Działu Przepływu Towaru (3/4 etatu), IKEA Retail, Lublin

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Pracownik Działu Przepływu Towaru/Sprzedawca (3/4 etatu), IKEA Retail, Lublin

Chcesz pracować z zespołem, z którym można przenosić góry? Dołącz do nas! W Dziale Logistyki IKEA możemy na siebie liczyć. Do naszych zespołów szukamy osób, które potrafią dobrze poukładać swoje codzienne zadania, chętnie uczą się nowych rzeczy i lubią być w ciągłym ruchu. Tutaj, w sklepie w Lublinie, jest miejsce dla Ciebie!

TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA:

• przyjmowanie i rozładowywanie dostaw na terenie sklepu i magazynu – przy pomocy specjalistycznego sprzętu (wózki widłowe, paletowe) lub ręcznie,

• uzupełnianie towaru w sklepie i w magazynie,

• kompletowanie zamówień klientów,

• dbanie o dostępność towaru dla klientów i atrakcyjną ekspozycję produktów,

• praca w trybie zmianowym - w dni robocze, soboty oraz niedziele handlowe.

O TOBIE:

• masz gotowość do pracy fizycznej,

• potrafisz dobrze organizować swoją pracę,

• znasz język polski na poziomie komunikatywnym,

• dobrze czujesz się w pracy w zespole,

• posiadasz uprawnienia UDT (mile widziane),

• masz gotowość do pracy w trybie zmianowym – na dwie zmiany (poranne, nocne) bądź trzy zmiany (poranne, popołudniowe, nocne), w dni robocze, soboty oraz niedziele handlowe,

• masz gotowość do pracy na 3/4 etatu.

W IKEA MAMY DLA CIEBIE:

• umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, przedłużaną następnie na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie przełożonego,

• restaurację pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 7 złotych,

• 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,

• rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,

• kartę Multisport,

• dodatkowe wynagrodzenie za każdą godzinę przepracowaną w nocy lub w weekend,

• punkty do wydania w kafeterii np. na kino, zakupy, restauracje, wycieczki,

• darmowy dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych,

• kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,

• dodatkowe dni wolne urlopu ojcowskiego IKEA z okazji narodzin lub adopcji dziecka,

• premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,

• prywatny plan emerytalny (PPE),

• ubezpieczenie na życie (NNW),

• kredyt 0% na zakupy w IKEA,

• Program Wsparcia Pracownika: dostęp do konsultacji ze specjalistami w ramach wsparcia osobistego, prawnego, finansowego i zdrowotnego (Infolinia 24/7 oraz indywidualne sesje)

• grafiki przekazywane z wyprzedzeniem.

W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca… znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy mają zapewnione równe szanse. Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś!

Zajrzyj do sekcji Najczęstsze pytania, sprawdź więcej szczegółów o rekrutacji i aplikuj do 22.04.2024 na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 910299576