2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Pomorskie
  5. Inżynieria - Juszkowo
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik działu projektowego

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Juszkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy energicznej, pozytywnie nastawionej osoby na stanowisko asystenta inspektora ochrony przeciwpożarowej.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • udział w audytach obiektów budowlanych

  • analiza nieprawidłowości w zakresie ochrony ppoż. w kontrolowanych budynkach

  • udział w przygotowywaniu obiektów do odbiorów

  • przygotowywanie planów ewakuacyjnych i oznakowania obiektów

  • redagowanie elementów opracowań technicznych

  • opracowywanie modeli graficznych i rysunków podkładowych

Co oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • spokojne warunki pracy

  • urozmaicony harmonogram prac

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania

  • możliwość wyszkolenia w ciekawym, niszowym zawodzie

  • indywidualne wsparcie przełożonych w rozwiązywaniu problemów

  • możliwość rozwoju w nowym zawodzie

Poszukujemy osoby która posiada następujące cechy:

  • podstawowa umiejętność obsługi programów CAD - 2D (AutoCad lub pochodne);

  • prawo jazdy kategorii B

  • otwartość na nowe umiejętności i dziedziny wiedzy

  • chęć do pracy w zespole

Nasza firma istnieje od 1989 roku i jest jednym z liderów na rynku usług przeciwpożarowych w Trójmieście i na Pomorzu. Stabilnie budowana pozycja oparta jest przede wszystkim na cennej kadrze pracowników. Nie notujemy dużej ich rotacji. Oferujemy spokojną i ciekawą pracę, której efekty dają dużą satysfakcję poprzez dbałość o bezpieczeństwo naszych klientów. Różnorodność obsługiwanych obiektów budowlanych przeciwdziała monotonii codziennego dnia pracy.

Mile widziane są osoby z doświadczeniem, ale nie jest to warunek konieczny.

Chętnie przyjmiemy również studentów studiów zaocznych.

Dopuszczamy rekrutację online.

Lokalizacja

Juszkowo,

Pomorskie

Pomorskie, Juszkowo
ID: 910917500