2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Radzymin
HR ARTTIME
Dodane 31 maja 2024

Pracownik działu produkcji (kosmetyki)

Wynagrodzenie

27,70 - 31,90 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Radzymin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Dla naszego klienta znanej marki z branży kosmetycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Radzymin i okolice

Obowiązki:

  • Praca na linii do produkcji wyrobów kosmetycznych (kremy, kosmetyki do pielęgnacji)

  • Wykonywanie prostych prac manualnych przy zautomatyzowanej linii produkcyjnej

  • Praca siedząco-stojąca przy obsłudze maszyn

  • Bieżący nadzór nad kontrolą jakości produktów

Wymagania:

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

  • Książeczka sanepid lub gotowość do jej wyrobienia

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Praca trzyzmianowa (także nocna) po 8-10 godzin (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)

  • Praca od poniedziałku do piątku, możliwość pracy w sobotę

  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej

  • Stawka od 20-22 zł netto (stawka dla studentów poniżej 26 lat 27.90 z netto) za godzinę pracy

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu? Nie czekaj! Aplikuj już teraz!

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane.

Lokalizacja

Radzymin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radzymin
ID: 918947711