2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szemud
Dodane 01 maja 2024

Pracownik działu pakowania (Ultramare sp. z o.o., Szemud)

Lokalizacja

Szemud

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ultramare Sp. z o.o. – producent filtrów do klimatyzacji i wentylacji, poszukuje osoby na stanowisko pracownika działu pakowania.

Estetyczne i bezpieczne pakowanie produktów to nasza wizytówka, ponieważ pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie. Dołącz do naszego zespołu, gdzie dbałość o detale idzie w parze z profesjonalizmem w pakowaniu!

Podstawowe obowiązki:

  • Odbiór i kompletacja zamówień: Twój główny cel to zapewnić, aby każde zamówienie było kompletne i gotowe do wysyłki, dbając o każdy szczegół.

  • Estetyczne pakowanie: Starannie pakuj produkty zgodnie z wytycznymi i specyfikacjami zawartymi w zamówieniu, aby zapewnić estetykę i bezpieczeństwo podczas transportu.

  • Zachowanie standardów jakości: Przestrzegaj procedur i standardów firmy, dbając o jakość pakowania oraz spełnienie oczekiwań klienta.

Wymagane predyspozycje:

  • Skupienie i sumienność: Poszukujemy osoby, która podejdzie do pracy z zaangażowaniem i dbałością o każdy detal.

  • Zdolności organizacyjne: Umiejętność pracy zgodnie z wytycznymi i harmonogramem.

  • Umiejętność pracy w zespole: Umiejętność współpracy z innymi członkami zespołu w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy: Zapewniamy stabilne zatrudnienie w młodym zespole, gdzie każdy ma możliwość się rozwijać i zdobywać doświadczenie.

  • Motywujące środowisko: Działamy w atmosferze współpracy i wsparcia, gdzie każdy jest doceniany za wkład w rozwój firmy.

  • Możliwość rozwoju: Oferujemy szereg szkoleń oraz możliwość awansu w strukturach firmy dla osób wykazujących zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego.

Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV wraz z podpisaniem oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Szemud,

Pomorskie

Pomorskie, Szemud
ID: 914250191