2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Swarzędz
Dodane 20 maja 2024

Pracownik działu pakowania odświeżaczy powietrza praca od zaraz!

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Swarzędz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HR Consulting Sp. z o.o. (nr ewidencji 439/1a, 439/2, 439/3) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników produkcyjnych oraz magazynowych i od roku 2003 jest w czołówce Doradztw Personalnych i Agencji Pracy Tymczasowej.

Poszukujemy osób do pracy przy produkcji i pakowaniu świeczek w Swarzędzu

Gwarantujemy bezpłatny dojazd z Poznania i Swarzędza.

Obowiązki:

  • pakowanie świeczek w kartoniki

  • etykietowanie opakowań

    Oferujemy:

  • praca od zaraz na długi okres czasu

  • dojazd bezpłatnym autobusem pracowniczym (z Ronda Rataje, Kaponiery Ogrodów, Górczyn i Grunwaldu)

  • wolne weekendy

  • umowa zlecenie, ale z gwarancją długiej współpracy

  • praca od poniedziałku do piątku po 8h na 3 zmiany.

Wymagamy:

  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku

  • zaangażowania w wykonywane obowiązki

  • dokładności

Szczegóły pod nr 79

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 919482713