2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdańsk
  7. Administracja, prace biurowe - Matarnia
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik Działu Obsługi Klienta - Obsługa posprzedażowa - 1/2 etatu

Wynagrodzenie

2 400 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Matarnia

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Aktualnie poszukujemy dla swojego Klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik Działu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Gdańsk (Matarnia)

Umowa o pracę tymczasowa

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa posprzedażowa Klientów, w tym rozpatrywanie reklamacji i zwrotów oraz podejmowanie decyzji w sprawie reklamacji.

  • Wystawianie faktur, w tym również dokumentów tax free.

  • Zapewnianie pozytywnych doświadczeń klientom.

  • Realizacja zamówień telefonicznych i internetowych.

  • Wsparcie klientów w procesie zamawiania i korzystania z usług.

  • Współpraca z ekipami transportowymi, montażowymi i reklamacyjnymi.

  • Praca w systemie zmianowym, obejmująca dni robocze, soboty i niedziele handlowe.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta w zakresie zwrotów i reklamacji, w tym zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji w procesie reklamacyjnym.

  • Pozytywne nastawienie do klientów i umiejętność pomocy oraz aktywnego rozwiązywania spraw reklamacyjnych.

  • Chęć do nauki i elastyczność w obsłudze różnych systemów komputerowych.

  • Dobra organizacja pracy oraz zdolność podejmowania decyzji pod presją czasu.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Gotowość do pracy fizycznej, na 1/2 etatu, w systemie zmianowym oraz w weekendy.

Oferujemy:

  • Stawkę wynagrodzenia brutto w wysokości 4800 zł za pełny etat (poszukujemy kandydatów na 1/2 etatu - 2400 zł brutto).

  • Obiady za symboliczną opłatą 1 zł.

  • Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę tymczasową.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 36281 8, NIP 8961507-00 0, Regon 21326515 , KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Matarnia
ID: 912171439