2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Balice
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Działu Obsługi Klienta międzynarodowa firma tekstylna Balice

Lokalizacja

Balice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Pracownik Działu Obsługi Klienta – Kraje Bałtyckie

Miejsce pracy: Balice k. Krakowa

Opis stanowiska:

 Do najważniejszych obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie obsługa Klientów głównie z Litwy, Łotwy i Estonii zgodnie ze standardami firmy, m. in. procesowanie zamówień, przygotowywanie ofert, kompletna obsługa sprzedażowa i posprzedażowa, budowanie długofalowych relacji z Klientami, uczestnictwo w wydarzeniach targowych.

Od kandydatów oczekujemy:

·         Doświadczenia zawodowego w obszarze obsługi klienta

·         Dobrej znajomości języka angielskiego

·         Komunikatywności

·         Bardzo dobrej organizacji pracy

·         Dobrej znajomości środowiska Windows oraz Pakietu Office (Excel)

·         Dokładności oraz samodzielności

Oferujemy:

·         Stabilną pracę w oparciu o UOP

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Dodatkowy system premiowy

·         Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

·         Pracę w dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Lokalizacja

Balice,

Małopolskie

Małopolskie, Balice
ID: 911275535