2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Podlaskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Białystok
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Centrum
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Działu Obsługi Klienta - Kasjer

Wynagrodzenie

4 342 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

ECOLINES to jeden z największych i najbardziej doświadczonych operatorów międzynarodowych przewozów autobusowych w Europie, działający na rynku już ponad 20 lat, posiadający swoje przedstawicielstwa w państwach nadbałtyckich, Europie Wschodniej oraz Zachodniej. Firma oferuje szeroką sieć połączeń do 21 państw i około 200

miast Europy.

W związku z rozwojem ECOLINES Polska Sp. z o.o. (jeden z głównych partnerów firmy),

poszukuje obecnie osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

Sprzedaż biletów w kasie zlokalizowanej na terenie dworca autobusowego

Obsługa infolinii

Obsługa internetowych systemów sprzedaży,

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka polskiego i rosyjskiego (wymóg konieczny),

Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Znajomość zasad obsługi komputera i kasy fiskalnej

Komunikatywność, elastyczność, chęć oraz motywacja do pracy.

Odpowiedzialność, nastawienie na dobre wyniki w jakości obsługi klienta

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowej firmie, będącej jednym z liderów na rynku przewozów autokarowych

Stabilne wynagrodzenie

Możliwość korzystania z darmowych przejazdów oferowanych przez firmę

Pierwszy miesiąc podczas nauki 1/2 etatu,od drugiego miesiąca pełny etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez "Ecolines-Polska" Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul.Chałubińskiego 8 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych

osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby

przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest "Ecolines-Polska" Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy

ul.Chałubińskiego 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych

oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks

pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 753300643