2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubuskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Gorzów Wielkopolski
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik Działu Obsługi Klienta - Gorzów, ul. Mieszka I

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wypożyczalnia samochodów ONE RENT rekrutuje!

Jesteśmy nową marką na rynku, która pragnie redefiniować standardy obsługi klienta i jakości wypożyczalni samochodów. Naszą misją jest być wsparciem i rozwiązaniem dla wszystkich klientów wynajmujących samochody. Poznaj nas bliżej i przekonaj się, dlaczego jesteśmy Twoim najlepszym wyborem.

Jesteśmy obecni na dużej części mapy Polski, i cały czas się rozwijamy. Aktualnie posiadamy ponad 20 oddziałów w miastach takich jak Warszawa, Poznań, Gdańsk, Słupsk, Koszalin, Szczecin, Gorzów, Zielona Góra, Wrocław, Jelenia Góra, Lubin, Leszno, Piła, Łódź, Giżycko, Gryfice, Chojnice, Katowice, Kraków, Bydgoszcz, Toruń, Białystok i Lublin.

W związku z intensywnym rozwojem szukamy osoby do pracy w charakterze:

Pracownik Działu Obsługi Klienta - w naszym biurze w Gorzowie.

Zakres obowiązków:

·        obsługiwanie korespondencji biurowej

·        przyjmowanie i obsługa klientów

·        udzielanie informacji klientom – w tym telefonicznie i e-mailowo

·        przygotowywanie sprawozdań i raportów

·        obsługa urządzeń biurowych

·        wprowadzanie informacji do programów bazodanowych

·        przyjmowanie zamówień od klientów

·        rozliczenie wynajmów, wystawianie faktur

·        porządkowanie i archiwizowanie dokumentacji firmowej

·        organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska i wymaganiami ergonomii.

Wymagania:

·        Podstawowa wiedza techniczna z zakresu motoryzacji,

·        Kreatywność w rozwiązywaniu problemów,

·        Dobra organizacja pracy,

·        Punktualność, uczciwość, zaangażowanie, samodzielność

Wymiar pracy: zmianowa (2 zmiany) oraz praca w weekend.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 882803788