2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Siedlce
Dodane 23 maja 2024

Pracownik Działu Obsługi Klienta

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osób do Działu Obsługi Klienta

Jesteśmy na rynku od 2008 roku, specjalizujemy się w obsłudze klienta (B2B) oraz projektach badawczych/ankietowych. Informacje o nas znajdziesz na mscenter.pl

Poszukujemy osób, które zasiliłyby nasze szeregi, a przede wszystkim:

  • mają chęci do pracy :-)

  • biegle obsługują komputer

  • mają dobrą dykcję

  • są dokładne, dyspozycyjne i gotowe do pracy od zaraz

Jeśli masz doświadczenie - świetnie, jeśli nie - wszystkiego Cię nauczymy od podstaw.

Twoje zadania:

  • obsługa klientów - telefon (połączenia przychodzące i wychodzące), mail, czat

  • dbałość o utrzymanie wysokiego standardu obsługi oraz dobrych relacji z klientami i współpracownikami

Oferujemy:

  • pracę zmianową w godz. 6:00-21:00 w dni robocze

  • szkolenia z zakresu obsługi klienta oraz produktowe

  • stabilną pracę - cały etat

  • pracę w ścisłym centrum Siedlec

Nie zatrudniamy dorywczo.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 729826354