2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Chybie
Dodane 06 maja 2024

Pracownik działu obróbki maszyn

Wynagrodzenie

4 800 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chybie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Orex Rotomoulding jest ekspertem w zakresie systemów do formowania rotacyjnego i specjalizuje się w dostawach maszyn do rotomouldingu oraz form stalowych. Dzięki doświadczeniu, nieustannie podnoszonym kwalifikacjom pracowników i wysokiej jakości świadczonych usług, Orex szybko zyskał uznanie w Polsce oraz na rynkach światowych, min. w Niemczech, Austrii, Szwecji, Rosji, Brazylii, Hiszpanii, czy też Finlandii.

W związku z nieustannym rozwojem, zatrudnimy osobę na stanowisko: PRACOWNIK DZIAŁU OBRÓBKI MASZYN

  • Zakres obowiązków

- Praca zgodnie z przepisami BHP i P. POŻ.

- Obsługa maszyn do cięcia i formowania metalu

- Kontrola wykonywanych detali na podstawie dokumentacji

- Dbanie o dobry stan techniczny maszyn i narzędzi

  • Wymagania

- Znajomość rysunku technicznego

- Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi

- Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

- Mile widziane: uprawnienia na wózek widłowy, doświadczenie w pracy na prasie krawędziowej lub wycinarce laserowej

Gwarantujemy: umowę o pracę, premię roczną, ubezpieczenie grupowe, paczki świąteczne, pracę jednozmianową od 06:00 do 14:00, stałe odnawianie uprawnień, niezbędne kursy.

Lokalizacja

Chybie,

Śląskie

Śląskie, Chybie
ID: 780482379