2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Lubuskie
  5. Sprzątanie - Zbąszynek
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik działu mycia - Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek

Lokalizacja

Zbąszynek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Zyguła to polska firma z tradycjami, działająca na rynku od ponad 30 lat. Zaczynaliśmy od małego zakładu rodzinnego, produkując własne wyroby mięsne. Swoim zasięgiem obejmujemy 4 województwa, posiadamy ponad 140 Delikatesów oraz prężnie działający zakład produkcyjny w Zbąszynku.

Nasza spójna wizja dalszego rozwoju opiera się przede wszystkim na zmotywowanym Zespole, który lubi swoja pracę oraz na przyjaznej atmosferze.

Szukamy osób, które razem z nami chcą się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia na stanowisku:

Nazwa stanowiska: Pracownik działu mycia

Miejsce pracy: Zbąszynek

Twój zakres obowiązków będzie obejmował:

  • obsługa automatycznej myjni do pojemników,

  • czyszczenie i dezynfekcja maszyn, urządzeń i ich elementów,

  • mycie i dezynfekcja hal produkcyjnych przy użyciu centralnego systemu mycia,

 Doskonale w naszej firmie odnajdzie się kandydat, który:

  • jest energiczna/y, pełna/y zapału i inicjatywy,

  • nie lubi pracy monotonnej,

  • szuka stałego i stabilnego zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie,

  • jest sumienny oraz dokładnie wykonujesz powierzone zadania,

  • może pracować w systemie 3 zmianowym,

Oferujemy Tobie:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • terminowo naliczane oraz wypłacane wynagrodzenie,

  • benefity pracownicze,

  • premie za polecenie nowego pracownika,

  • bezpłatne posiłki regeneracyjne,

  • przerwę wydłużoną do 30 min. (w ramach normatywnego czasu pracy),

  • odzież i narzędzia niezbędne do pracy,

  • szkolenie z wykwalifikowanymi współpracownikami w oparciu o plan wdrożenia,

  • programy dla osób  z orzeczeniem o niepełnosprawności  (dodatkowe przywileje),

  • pracę w przyjaznym i wspierającym się zespole.

Centrum Wsparcia Osób Niepełnosprawnych działające w naszej firmie wspiera kandydatów z orzeczeniem w zakresie podjęcia współpracy/zatrudnienia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zbąszynek,

Lubuskie

Lubuskie, Zbąszynek
ID: 760907139