2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Siedlce
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik Działu Kontroli Jakości

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

MKL BAU Sp. z o.o. to firma budowlana realizująca przedsięwzięcia budowlane w Polsce i za granicą. Nasze realizacje w sektorze energetycznym, takie jak spalarnie odpadów czy elektrownie opalane biomasą, można spotkać w wielu krajach całej Europy. W Polsce występujemy jako Generalny Wykonawca średniej wielkości obiektów przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Aktualnie do naszego zespołu  poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Siedlce / Łazy

Zakres obowiązków

·        Praca w naszym biurze w Siedlcach oraz w zakładzie produkcyjnym w Łazach

·        Kontrola wykonanych elementów konstrukcji stalowych

·        Wsparcie w prowadzeniu badań nieniszczących NDT

·        Prowadzenie dokumentacji związanej z badaniami NDT

·        Nadzór nad wyposażeniem pomiarowym

·        Przygotowanie dokumentacji jakościowej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Mile widziane znajomość normy EN 1090-2

  • Certyfikat VT2 będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazna atmosfera i bezpieczne warunki pracy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV poprzez OLX lub formularz aplikacyjny na naszej stronie internetowej www.mkl.pl w zakładce Kariera

Lub osobiście w siedzibie firmy: MKL BAU Sp z o.o. ul. Starzyńskiego 5, 08-110 Siedlce

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 911964503