2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Pomorskie
  6. Kontrola jakości - Rumia
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Działu Jakości

Lokalizacja

Rumia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Obowiązki:

1. Opracowanie, aktualizacja, nadzór nad dokumentacją SZJ ISO 9001, wdrażanie metod, narzędzi, norm w zakresie zarządzania jakością (ISO 14001).

2. Przeprowadzanie kontroli wewnętrznych, uczestnictwo w audytach zewnętrznych (certyfikujących i klientowskich).

3. Wykonywanie podstawowych badań fizyko-chemicznych tworzyw sztucznych w laboratorium zakładowym, nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym.

4. Nadzór nad realizacją kontroli jakości dostaw, procesu produkcyjnego i wyrobów, zgodnie z wymogami klientów wewnętrznych i zewnętrznych.

5. Nadzór i pomoc w planowaniu harmonogramu produkcji.

6. Współpraca z pozostałymi działami firmy oraz podmiotami zewnętrznymi.

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane kierunkowe),

- znajomość języka angielskiego,

- mile widziane doświadczenie w kontroli jakości (w tym praca z systemami jakości / w laboratorium),

- prawo jazdy kategorii B,

- dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,

- zaangażowanie, dokładność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie OD ZARAZ,

- pracę od poniedziałku do piątku,

- umowę o pracę.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV. Prosimy wyłącznie o kontakt mailowy.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rumia,

Pomorskie

Pomorskie, Rumia
ID: 914674923