2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Romanowo Dolne
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik działu handlowego ze znajomością języków obcych

Lokalizacja

Romanowo Dolne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Czerpiemy z tradycji i doświadczenia, inspiruje nas przyszłość i nowoczesność

Komat to wiodący w Europie producent mebli i urządzeń ze stali nierdzewnej dla profesjonalnych obiektów gastronomicznych. Nasze realizacje znajdują się w wielu prestiżowych lokalach na całym świecie.

Jakość nie jest dziełem przypadku

Nieustannie wprowadzane innowacje oraz autorskie rozwiązania tworzone na bazie ponad 30-letniego doświadczenia, największe w branży biuro doświadczonych konstruktorów, fachowa pomoc działu handlowego oraz ścisła wewnętrzna kontrola jakości pozwalają zapewnić naszym Klientom kompleksową realizację i wyroby o najwyższym standardzie wykonania.

Produkty i działalność firmy były wielokrotnie nagradzane, a stale rosnąca ilość zamówień oraz zdobywanie nowych rynków są najlepszymi dowodami zadowolenia klientów.

Dołącz do naszego zespołu!

Obowiązki:

• przygotowywanie ofert handlowych

• budowanie dobrych i trwałych relacji z Klientami

• negocjowanie warunków współpracy

• proponowanie najlepszych rozwiązań dla Klienta

• projektowanie technologii kuchni

• współpraca ze wszystkimi działami firmy

• wyjazdy na targi

• pozyskiwanie nowych Klientów

Oczekiwania:

• biegła znajomość języka angielskiego / niemieckiego / francuskiego

• wykształcenie wyższe

• znajomość rysunku technicznego

• pozytywne nastawienie do Klienta

• umiejętność pracy w zespole

• dyspozycyjność

Zapewniamy:

• wysokie wynagrodzenie - przyjdź na rozmowę dowiedz się ile zarobisz

• stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę

• możliwość uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych

• ubezpieczenie grupowe

• poczucie integracji z firmą: wyjazdy integracyjne, imprezy firmowe

• pracę w firmie o mocnej pozycji, będącej liderem na rynku europejskim

Lokalizacja

Romanowo Dolne,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Romanowo Dolne
ID: 899663141