2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Modliborzyce
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik działu handlowego Handlowiec/ Spec. ds. sprzedaży j. Niem

Wynagrodzenie

5 100 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Modliborzyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieKadra kierownicza

Pracownik działu handlowego/ Handlowiec/ Specjalista ds sprzedaży tylko z językiem Niemiecki.

Jesteśmy rozwijającą się firmą z branży budowlanej działającą na rynkach UE. Specjalizujemy się w profesjonalnej obróbce podłoży betonowych i stalowych. Naszym celem jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie i realizacja nawet najbardziej wymagających zleceń. Nasz zespół tworzą zaangażowani ludzie, dla których ważne jest profesjonalne wykonywanie powierzonych zadań.

Obecnie poszukujemy osoby do wsparcia naszego działu handlowego.

Zakres obowiązków:

- [ ] Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1

Dodatkowym atutem będzie język angielski.

- [ ] Obsługa klientów (kontakt telefoniczny i mailowy)

- [ ] Pozyskiwanie nowych zleceń

- [ ] Wspieranie projektów od strony logistycznej (koordynowanie pracowników oraz pomoc podczas wyjazdów)

- [ ] Przygotowywanie dokumentów, cenników, ofert handlowych

- [ ] Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania:

- [ ] Znajomość branży budowlanej

- [ ] Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

- [ ] Umiejetność pracy pod presja czasu

- [ ] Wysokie zaangażowanie i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- [ ] Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

- [ ] Premie uznaniowe

- [ ] Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (służbowy telefon, laptop)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Lokalizacja

Modliborzyce,

Lubelskie

Lubelskie, Modliborzyce
ID: 820462891