2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Włocławek
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik Działu handlowego / Finanse & Ubezpieczenia

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Grupa FORD Auto Styl

Toruń ǀ Włocławek ǀ Inowrocław

Auto Styl – Od 20 lat Autoryzowany Dealer Forda w województwie Kujawsko-Pomorskim (Toruń, Włocławek, Inowrocław).

Auto Styl oddział we Włocławku poszukuje pracownika na stanowisko

Pracownik działu handlowego/ Finanse & Ubezpieczenia

Poszukujemy Kandydatów / Kandydatek ambitnych, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, dyspozycyjnych, podzielających nasze wartości, którzy/re pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i z zaangażowaniem uczestniczyć w rozwoju naszej firmy.

Zakres obowiązków

  • Dbałość o najwyższą jakość obsługi transakcji sprzedażowych

  • Obsługa klienta w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych

  • Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów

  • Przygotowywanie ofert handlowych samochodów nowych

  • Przeprowadzanie prezentacji i jazd testowych całej gamy modelowej

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych, jakościowych i marżowych

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wysokiej kultury osobistej i nienagannej prezencji

  • Silnej motywacji i determinacji w osiągnięciu wyznaczonych celów

  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacji i prezentacji

  • Samodzielności i systematyczności w działaniu

  • Znajomości pakietu MS Office

  • Prawa jazdy kategorii B

  • Mile widziane doświadczenie w branży i szkolenie OWCA

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat

  • Możliwość rozwoju w zakresie sprzedaży

  • Niezbędne narzędzia pracy

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Auto Styl Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 900443835