2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Junikowo
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik działu handlowego

Lokalizacja

Poznań, Junikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Handlowa zatrudni pracownika działu handlowego.

Zakres obowiązków:

  • mailowy i telefoniczny kontakt z klientem

  • realizacja zamówień

  • obsługa klienta na platformach Allegro / Empik / Amazon / Ebay

  • wystawianie faktur sprzedaży, faktur korygujących

  • praca administracyjno-biurowa

Oczekiwane kompetencje:

  • obsługa pakietu MS Office w szczególności dobra znajomość programu Excel

  • znajomość obsługi programu księgowego (Symfonia Handel mile widziana)

  • znajomość platform sprzedażowych Allegro / Empik (Amazon/Ebay mile widziane)

  • komunikatywność

  • umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem

  • znajomość języka angielskiego

  • znajomość języka niemieckiego (mile widziana)

Oferujemy:

  • pełen etat, praca w stałych godzinach 8:00-16:00

  • dobre i stabilne zatrudnienie

  • miłą atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju i samorealizacji w wykonywanej pracy

  • wsparcie doświadczonych współpracowników

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Junikowo
ID: 909691060