2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rybarzowice
Inter Global Sp. z o.o.
Dodane 27 kwietnia 2024

Pracownik Działu Handlowego

Wynagrodzenie

3 600 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybarzowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Firma z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku, wyłączny przedstawiciel na rynku polskim kilku firm zachodnich poszukuje osoby do pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy

Wymagania:

•Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe

•Mile widziana znajomość j. niemieckiego, j. angielski, j. włoski

•Samodzielność i umiejętność pracy w zespole, kreatywność, komunikatywność i zaangażowanie, uczciwość

•Dobra organizacja pracy, efektywne zarządzanie czasem

•Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania długotrwałych, pozytywnych relacji z klientami

· Rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

•Znajomość obsługi komputera: Windows, pakiet MS Office

•Dobra prezencja i wysoka kultura osobista

· Prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

·        Obsługa obecnych oraz pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie

·        Dynamiczny rozwój sprzedaży w powierzonym rejonie poprzez regularne wizyty u klientów

·        Budowanie długotrwałych relacji z klientami

·        Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków sprzedaży

·        Realizacja założonych planów handlowych

·        Monitorowanie potrzeb rynku

·        Raportowanie bieżących wyników pracy za pomocą systemu CRM

·        Uczestnictwo w targach branżowych oraz konferencjach

·        Wyjazdy krajowe i zagraniczne z klientami z podległego regionu

Oferujemy:

·      Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży

·      Pracę w atmosferze współpracy, przy wsparciu doświadczonego zespołu w Rybarzowicach k/ Bielska-Białej

·      Adekwatne narzędzia pracy do celów służbowych- m.in. samochód, komputer, telefon

·      Program wdrożeniowy w zakresie sprzedawanego sprzętu

·      Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego

·      Dostęp do nowoczesnych technologii

·      Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała oraz uzależniona od osiągniętych wyników)

·      Dużą samodzielność w działaniu

·      Możliwość realizacji ambicji zawodowych poprzez pracę w prestiżowej firmie

Lokalizacja

Rybarzowice,

Śląskie

Śląskie, Rybarzowice
ID: 843168252