2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Mikstat
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik działu handlowego

Lokalizacja

Mikstat

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

AMI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa , wiodący producent mięsa drobiowego i przetworów w branży drobiarskiej poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy : 63-510 Mikstat, ul. Stara Droga 1 , woj. Wielkopolskie

Zakres obowiązków :

·        współpraca z obecnymi i pozyskiwanie nowych klientów działu handlowego

·        przygotowywanie ofert handlowych

·        obsługa realizacji zamówień, telesprzedaż i telemarketing

·        współpraca z innymi działami firmy a w szczególności z działem logistyki i produkcji

·        realizacja innych zadań zleconych przez przełożonych na ww. stanowisku

Wymagania :

·        wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe

·        znajomość obsługi komputera i sprzętu biurowego

·        orientacja na klienta, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność

Oferujemy :

·        pracę w firmie wiodącej na rynku

·        możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia dodatkowych doświadczeń oraz umiejętności

·        stabilne zatrudnienie z pełnym zakresem świadczeń

Serdecznie dziękujemy za przesłane aplikacje, po wstępnej selekcji skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Mikstat,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Mikstat
ID: 651250027