2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Pomorzany
Dodane 23 maja 2024

Pracownik Działu Dokumentacji

Lokalizacja

Szczecin, Pomorzany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Technic Control z siedzibą w Szczecinie  zatrudni:

 Pracownika Działu Dokumentacji

Zadania:

  • Przygotowanie i weryfikacja zleceń

  • Obróbka szkiców w celu stworzenia sprawozdania

  • Sporządzanie sprawozdań z badań na podstawie dokumentacji dostarczanej przez inspektorów

  • Obsługa, utrzymanie aplikacji wykorzystywanych do raportowania

  • Wykonywanie prac biurowych związanych z codziennym funkcjonowaniem biura

Kogo szukamy?

  • Obsługa programów i aplikacji biurowych

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy

  • Sumienność i dokładność

  • Komunikatywność

Dodatkowym atutem będzie:

  • Podstawowa wiedza z zakresu badań nieniszczących

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Co oferujemy?

  • Wsparcie w rozwoju osobistym

  • Pakiet benefitów, m.in. Luxmed

  • Stabilne zatrudnienie

Prosimy o dopisywanie klauzuli RODO.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Pomorzany
ID: 920383361