2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Osowa
Dodane 23 maja 2024

Sprzedawca Działu Części Tynkarskich i Maszyn

Lokalizacja

Gdańsk, Osowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Informacje o firmie

Firma TNS Sp. z o.o. zajmuje się obsługą rynku pomorskiego w maszyny budowlane. Współpracujemy z Wykonawcami, Deweloperami w różnych dziedzinach budownictwa. Zajmujemy się obsługą maszyn tynkarskich , posadzkarskiech, malarskiech. Wprowadzamy nowoczesne sposoby kontaktu z klientem i obsługę budów.  Poszukujemy osoby otwarte na nowe rozwiązania, chcące się rozwijać i doskonalić.

Opis stanowiska:

- praca w dziale obsługi klienta

– sprzedaż maszyn i części

- telefoniczny kontakt z kontrahentami

- kontrola stanów towarów- składanie zamówień u producentów

- przyjmowanie zamówień i kontrola nad ich realizacją

- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

- zachowanie standardów jakościowych firmy

Wymagania:

- handel- doświadczenie na podobnym stanowisku

- samodzielność i odpowiedzialność

- mile widziana znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie- prawo jazdy kat. B

- bezpośredni kontakt z klientem

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- stałą pracę w doświadczonym zespole

- systematyczne szkolenia w branży

- podnoszenie kwalifikacji handlowych

- nawiązywanie kontaktów handlowych

- praca z nowoczesnym oprogramowaniem

- budowanie wartości i relacji z partnerem

- wyjazdy na profesjonalne szkolenia z materiałów budowlanych

- nowoczesne rozwiązania w budownictwie

- możliwość rozwoju zawodowego, realizacja marzeń

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Osowa
ID: 848484203