2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Sędziszów Małopolski
Dodane 02 maja 2024

Pracownik działu budowlanego BRICOMARCHE Sędziszów Małopolski

Wynagrodzenie

4 242 - 4 243 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sędziszów Małopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep Bricomarche w Sędziszowie Małopolskim poszukuje osób na stanowisko:

  • Sprzedawca na dziale budowlanym i narzędzi

Co zapewniamy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Terminowe wynagrodzenie

·         Premie uznaniową

·         Okres szkolenia oraz wdrożenia w specyfikę działania sklepu

Nasze oczekiwania:

·         Mile widziane aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe (wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego, zezwalające na obsługę wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia)

·         Odpowiedzialność, sumienność i samodzielność w działaniu

·         Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Mile widziane doświadczenie w handlu

·         Gotowość do pracy w systemie zmianowym

·         Dyspozycyjność do pracy w weekendy

OBOWIĄZKI Pracownika Sali Sprzedaży (Sprzedawca):

·         Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

·         Dbałość o dobry wizerunek sklepu przez wysoką jakość obsługi Klientów

·         Opieka nad ekspozycją towarów – sprawdzanie dostaw, ekspozycja towarów

Oferty należy składać do 02.06.2024 r.

Miejsce pracy: Sędziszów Małopolski

 Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) (tj. RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Sędziszów Małopolski,

Podkarpackie

Podkarpackie, Sędziszów Małopolski
ID: 915771462