2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Śląskie
  6. Zakupy - Jaworzno
Dodane 23 maja 2024

Pracownik ds. zaopatrzenia i logistyki

Lokalizacja

Jaworzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Miejsce pracy: Jaworzno Pieczyska, ul. Solskiego 11

Zakres obowiązków :

  • odpowiedzialność za realizację procesu zakupów i logistyki

  • przygotowywanie dokumentacji związanej z wysyłką towaru

  • sprawdzanie wysyłanych i przyjmowanych towarów

  • zarządzanie zamówieniami

Wymagania :

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność skutecznej obsługi klienta i organizacji własnej pracy

  • umiejętności analityczne, samodzielność

  • komunikatywna znajomość języka obcego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX.

Kontakt telefoniczny: 53*******94 lub 60*****46

Lokalizacja

Jaworzno,

Śląskie

Śląskie, Jaworzno
ID: 904356328