2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Lubuskie
  6. Logistyka - Międzyrzecz
Dodane 27 kwietnia 2024

Pracownik ds. zamówień, zakupów i logistyki

Lokalizacja

Międzyrzecz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jako firma rodzinna i dostawca innowacyjnych części formowanych z pianki poliuretanowej, od ponad 50 lat jesteśmy niezawodnym partnerem w sektorze motoryzacyjnym, meblarskim, technologii medycznej, transportu publicznego, sportu i rekreacji oraz wszystkich innych dziedzinach przemysłu.

W związku z rozbudową naszego zakładu poszukujemy doświadczonych pracowników.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta zagranicznego (wymagany jęz. angielski lub niemiecki)

  • Procesowanie i merytoryczna weryfikacja zamówień klienta,

  • Wprowadzanie zamówień do systemu,

  • Kompleksowy nadzór nad realizacją zamówień,

  • Nadawanie zleceniom priorytetów,

  • Przygotowanie zamówień do dostawców,

  • Koordynacja i dywersyfikowanie łańcucha dostaw,

  • Pielęgnowanie i rozwój współpracy z dostawcami

  • Zarządzanie zapasami, współmonitorowanie i kontrola stanów magazynowych (ścisła współpraca z magazynem),

  • Nawiązywanie współpracy z nowymi dostawcami towarów oraz usług transportowych,

  • Procesy reklamacyjne do dostawców i firm transportowych,

  • Ewidencjonowanie i organizacja przechowywania umów, ofert oraz nadzoru przepływu informacji i dokumentów w firmie,

  • Organizowanie i obsługa spotkań biznesowych,

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na swobodną komunikację,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Mile widziana znajomość ENOVA / SAP

Lokalizacja

Międzyrzecz,

Lubuskie

Lubuskie, Międzyrzecz
ID: 902871948