2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Targówek
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik ds. zamówień i montażu biżuterii - Warszawa Targówek

Wynagrodzenie

4 200 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Polska marka biżuterii PERLOVE zatrudni Pracownika ds. realizacji i pakowania zamówień w sklepie internetowym www.perlove.pl.

Co oferujemy:

  • pracę od zaraz na warszawskim Targówku, ul. Tarnogórska (przy ul. Radzymińskiej),

  • umowę zlecenia do końca roku w pełnym wymiarze godzin ze stawką godzinową 20 zł netto, a następnie zatrudnienie na umowę o pracę,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30,

  • długoterminową współpracę,

  • pracę w rozwijającej się firmie,

  • szkolenia z tworzenia biżuterii,

  • bony pracownicze, a po ich wykorzystaniu wysoki rabat pracowniczy na biżuterię,

  • możliwość rozwoju zgodnie z predyspozycjami i umiejętnościami w następujących kierunkach: kierowniczym, artystycznym (projektowanie, tworzenie biżuterii), marketingowym.

Kogo szukamy:

  • osoby ze zdolnościami manualnymi, potrafiącej pracować z bardzo małymi elementami,

  • osoby potrafiącej pracować samodzielnie,

  • osoby: pełnoletniej, cierpliwej, dokładnej, dobrze zorganizowanej.

Główne zadania:

  • realizacja zamówień klientów złożonych w sklepie internetowym (pakowanie biżuterii, przygotowanie do wysyłki, wydawanie paczek kurierowi),

  • ręczne wykonywanie biżuterii po odbyciu szkolenia,

  • kontrolowanie stanów magazynowych,

  • obsługa klientów w biurze oraz telefoniczna w razie potrzeby.

Mile widziane:

  • doświadczenie w ręcznym wykonywaniu biżuterii zarówno zawodowe jak i hobbystyczne,

  • doświadczenie w pracy w sprzedaży i obsłudze klientów,

  • zainteresowanie modą.

Prosimy o przesyłanie zgłoszenia przez portal OLX.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 847461200