2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Łódzkie
  6. Zakupy - Łódź
  7. Zakupy - Górna
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik ds. zakupów z j. obcym - Umowa o pracę!

Lokalizacja

Łódź, Górna

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Altamira Sp. z o.o. to bardzo nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma działająca głównie w gałęzi przemysłu fotowoltaicznego. Klienci cenią nas przede wszystkim za wysoką jakość świadczonych usług, szybkość realizacji zleceń produkcyjnych, terminowość dostaw, dobrą organizację pracy i wysoką kulturę osobistą naszych pracowników. Stawiamy na rozwój indywidualny zatrudnionych u nas osób, a także całej organizacji. Zależy nam na wyjątkowej atmosferze w pracy. Jeżeli jesteś osobą, która pragnie się rozwijać, pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności, odnajduje pasję w tym co robi i czuje niedosyt w obecnym miejscu zatrudnienia lub po prostu chciałaby mieć większy wpływ na swoje otoczenie oraz ponad wszystko ceni pracę i kontakt z innymi ludźmi - to ta praca jest zdecydowanie dla Ciebie! Nie jesteśmy zagranicznym koncernem. Jesteśmy w 100% polską firmą.

Oferujemy miejsce na stanowisku:

Pracownik ds. zamówień, zakupów i logistyki z językiem obcym

Obowiązki:

• przygotowanie zamówień do dostawców polskich i zagranicznych,

• koordynacja łańcucha dostaw,

• pielęgnowanie i rozwój współpracy z dostawcami,

• zarządzanie zapasami, współmonitorowanie stanów magazynowych,

• aktywne poszukiwanie nowych dostawców i ofert,

• prowadzenie procesów reklamacyjnych do dostawców i firm transportowych.

Wymagania:

• dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,

• komunikatywność,

• sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

• otwartość na ciągły rozwój,

• umiejętność pracy w zespole,

znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

• możliwość dalszego rozwoju dla osób ambitnych,

• szkolenia na stanowisku pracy,

• podstawowe narzędzia pracy: komputer oraz telefon służbowy,

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenia,

• pakiety socjalne,

• umowę o pracę.

Zapraszamy do zgłaszania swojej kandydatury za pośrednictwem serwisu OLX. Bardzo prosimy o przesyłanie swojego CV w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie. W dokumentach aplikacyjnych należy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)". Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny podając stanowisko pracy, na które Państwo aplikują.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 911212535