2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Olesno
Dodane 17 maja 2024

Pracownik ds. wsparcia technicznego

Lokalizacja

Olesno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPIS

Industrial Solutions Group specjalizuje się w optymalizacji procesów produkcyjnych. W związku z rozwojem działalności poszukujemy osób z Olesna (woj Opolskie) oraz z okolic na stanowisko:

Wsparcie działań w zakresie gospodarki smarno-olejowej.

Wymagania:

•             Umiejętność pracy w zespole,

•             Zaangażowanie i pozytywne podejście do wyzwań

•             Uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane

•             Wiedza i znajomość środków – smarnych, obróbkowych, chłodziw oraz ich zastosowań – mile widziane

Zakres obowiązków:

•             Wspieranie działań w zakresie gospodarki smarnej na terenie wybranej firmy(kontrola stanów, dolewki, wymiany, zbieranie danych),

•             Czyszczenie maszyn produkcyjnych - obsługa urządzeń czyszczących,

•             Prowadzenie raportów (zużycia środków smarnych),

•             Prace wykonywane zgodnie z wyznaczonymi harmonogramu i procedurami,

Firma oferuje:

•             Merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,

•             Stabilną pracę w rozwijającej się firmie – umowa o pracę,

•             Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy,

•             Pakiet świadczeń (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),

TEL 534 165 333

Lokalizacja

Olesno,

Opolskie

Opolskie, Olesno
ID: 918886132